JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Сервіс та обслуговування ГБОГазобалонне обладнання встановлене на автомобіль, потребує своєчасного і професійного технічного обслуговування, як в принципі і всі інші складові автомобіля. Технічне обслуговування ГБО включає в себе: діагностику на комп'ютері, налаштування і регулювання газової системи, перевірку на витік газу, перевірку надійності і стану всіх гумових патрубків системи. Також у разі необхідності проводиться заміна фільтруючих елементів рідкої і парової фаз. Проводитися промивка газових форсунок, перевірка і чистка контактів електричних з'єднань, а також злив газового конденсату з редукторів (при пробігу 20 тис. км). Раз у два роки, або при пробігу в 75 тис. км. проводитися заміна рем комплекту редуктора, а також гумового шланга газу.

 

Технічне обслуговування газобалонного обладнання проводитися кожні 10 тис. км. Допускається перевищення пробігу до однієї тисячі кілометрів. Своєчасне технічне обслуговування, підвищує надійність і довговічність експлуатації обладнання, а також знижує ризики виходу з ладу необхідних для роботи системи елементів ГБО. Від якості та своєчасності виконання технічного обслуговування ГБО залежить його надійність і економічність.

 

Автостудія «Гараж 23» надає послуги з технічного обслуговування газобалонного обладнання в незалежності від того, де ви його встановлювали. Ми робимо всі види техобслуговування ГБО на професійному рівні в найкоротші терміни.