JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Встановити ГБО Zenit – ГБО 4-го покоління у ЛьвовіЄвропейська компанія з багаторічним досвідом Auto-Gaz Centrum виготовляє газове обладнання для автомобілів. Створене в 90-ті роки Польське підприємство почало свою роботу з співпраці з провідними італійськими компаніями, які займаються розробкою газобалонного обладнання.

 

Внаслідок довгої та тісної співпраці з італійською компанією, що спеціалізується на виробництві електронних систем для ГБО, LPG-AUTRONIK, на початку 2000 року дві компанії об'єдналися. Підсумком чого стало удосконалення устаткування і зниження собівартості електронних систем упорскування.

 

Флагманом компанії Auto-Gaz Centrum є продукт електронний блок керування Zenit. Що втілив у собі всі сучасні технології та багаторічний досвід розробки. Створений на основі високих вимог та стандартів якості до систем розподіленого уприскування парової фази газу, електронний блок керування ZENIT є лідером на ринку ГБО 4-го покоління.

 

Враховуючи високу якість і суворі європейські стандарти, компанія Auto-Gaz Centrum не ставить захмарну ціну на свою продукцію, але пропонує професійне якість своєї продукції за доступну вартість для більшості покупців.

 

Електронний блок керування Zenit Compact

Електронний блок керування Zenit Compact

Базовою моделлю в лінійці пристроїв Zenit є Compact. Який оснащений новітнім процесором, завдяки якому, після встановлення і налаштування пристрій повністю сумісний для роботи з автомобільним двигуном. Також модель оснащена поєднаним датчиком тиску і вакууму. Автоматична система регулювання AAS, забезпечує надійну роботу двигуна.

Основні характеристики моделі Compact:

— Підходить тільки для 4-циліндрових двигунів

— Компактний корпус, мала кількість з’єднань.

— Сучасний процесор

— Функція автоматичного налаштування системи - AAS

 

 

 

Електронний блок керування Zenit PROЕлектронний блок керування Zenit PRO

Відмінною характеристикою версії PRO від Compact є можливість встановлення системи  на 4-х, 6-ти та 8-ми циліндрові двигуни.

В герметичному корпусі, виготовленому з композитного пластика, який використовується в автомобільній техніці, поміщена електронна плата. Корпус міцний і стійкий до високих температур. Це дозволило збільшити максимальну робочу температуру до +180 ° C. У новій системі використовується електричний з'єднувач від Molex, провідного виробника і постачальника електронних роз'ємів, для різних галузей промисловості.

 

Керує системою ZENIT PRO високопродуктивний процесор з великим об'ємом пам'яті. В процесорі також використовується технологія «Подвійна пам'ять», що запобігає пошкодження системи в разі невдалого оновлення.

 

У даній моделі використовуються останньої генерації ключі контролю газових форсунок. Ці ключі відрізняються високим струмом (12А), вбудованим електричним захистом від перевантаження, тепловим захистом та модулем автоматичної діагностики.

 

Для захисту схеми від перевантажень і теплового захисту в системі ZENIT PRO відмовилися від використання електромеханічних реле і електромагнітних емуляторів бензинових форсунок. Замість них було вирішено використовувати сучасні електронні напівпровідникові прилади. Що додатково покращує, час відклику менше 0,001 мс , і внутрішній опір менше 0,05 Ом. Для збору керуючих сигналів використовуються одні з кращих датчиків системи Zenit MapSensor AA - 612 A4.0.

 

Висока якість виконання дозволяє без помилок і перебоїв працювати при температурі від -40 до +125 ° C, а похибка від вимірювання, не перевищує 1,5%. Система також використовує перевірені датчики і газовий регулятор з опором 4,7 кОм. Одну з двох ланок управління електромагнітними клапанами з яких складається контролер, можна налаштувати на повністю апаратне керування зовнішніми пристроями, наприклад, емулятор тиску палива або варіатор випередження запалювання.

 

ZENIT PRO в роботі швидка і стабільна система, використовує обчислювальну потужність сучасних технологічно провідних компонентів. Тим, хто вже добре знайомий з попередніми системами, нова модель отримала багато корисних функцій і оптимізована для швидких і точних дій. Програмне забезпечення системи, основане на схемі контролера Compact, зручне і інтуїтивно зрозуміле для користувачів і монтажників. У газовому блоці початкове калібрування газового блоку ZENIT PRO дуже точне за рахунок нового алгоритму авто-калібрування. Крім цього були покращені карти RPM. Значення і тип регулювання відображаються не тільки в цифрах, але й мають колірну індикацію, що допомагає краще розуміти налаштування системи. Модель PRO оптимізована щоб робити коригування температури і тиску більш точно і компенсувати вплив зовнішніх факторів на працездатність системи. Для точної температурної компенсації, після тривалих досліджень і випробувань були розроблені різні типи газових інжекторів. Слід також зазначити, що компенсація під час прискорень також змінилася і в новій системі більш стабільна і проста в налаштуванні.

 

Індикатор ГБО Zenit PROНа вкладці  "Конфігурація" з'явилася нова опція «Застосування палива», з допомогою якої виконується перехід на бензин або газ, працює дана опція дуже плавно і непомітно для водія транспортного засобу. Для системи ZENIT PRO пропонується більш розширений список газових інжекторів і датчиків рівня газу для встановлення. Також нововведенням в новій моделі є можливість подачі газу для окремих форсунок за допомогою програмного забезпечення.

 

Ще одна нова функція в системі ZENIT PRO «Збагачення» з категорії «Стратегії уприскування», ця функція автоматично спрацьовує при високих оборотах двигуна, роблячи впорскування бензину в газо-повітряну суміш у циліндрі. В результаті чого, при навантаженнях двигуна, полегшується робота газових форсунок, зберігається при цьому працездатність і обороти двигуна. Система налаштована так що подача газу на високих обертах ідентична подачі і згоряння бензину.

 

Електронний блок керування Zenit PRO OBDЕлектронний блок керування Zenit PRO OBD

У серії ЕБК PRO доступні два варіанти: основний і розширений з ОБД модулем.

Відмінністю системи з OBD модулем, є те що, покладаючись на інформацію від діагностичної системи автомобіля, система автоматично виконує корекцію складу суміші при русі.

 

Також слід зазначити що для роботи з діагностичною системою не потрібні додаткові дорогі зовнішні інтерфейси. А кількість електричних з'єднань зведено до мінімуму. Все це стало можливо за рахунок того, що модуль зв'язку ZENIT PRO OBD і система автомобіля розміщені в одному корпусі. Все це набагато спрощує монтаж системи і виключає можливість зробити помилки при встановленні. Система ZENIT PRO OBD є широко вживаною за рахунок того, що підтримує протоколи зв'язку більшості виробників. ZENIT PRO OBD гарантовано буде працювати у всіх нових автомобілях за рахунок інтеграції з протоколом ISO, а також KWP2000 CAN.