JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

ГБО Tamona – ГБО 4-го покоління у ЛьвовіПродукція литовської компанії Tamona вважається ідеальним поєднанням ціни і якості. Ідеальне рішення для клієнтів, які хочуть трохи заощадити. Продукція цього бренду, призначена для людей, які не бажають переплачувати за «розкручене ім'я».

 

Обладнання, яке випускається компанією Tamona комплектується з продукцією світових лідерів у сфері виробництва газобалонного обладнання, такими як форсунками Valtek, OMVL або Hana, редукторами «Tomasetto». Контролери Tamona, як і електронні блоки управління Zenit Compact, призначені для роботи тільки з 4-х циліндровими двигунами.

 

Якість обладнання компанії Tamona обумовлена ретельним проектуванням виробів, що випускаються, багаторазовими дослідженнями та випробуваннями різних двигунів на різноманітних режимах. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, усуває недоробки і використовує інноваційні розробки в новій продукції.

 

Однією з останніх новинок вважається газовий блок ProGas-P. Ця розробка – контролер розподіленого упорскування газу. Використовується під час встановлення ГБО на всі типи сучасних двигунів. Від розподіленого фазового впорскування бензину до розподіленого попарного уприскування, від розподіленого одночасного уприскування до моноуприскування бензину в колектор двигуна.

 

Індикатор ГБО Tamona – ГБО 4-го покоління у ЛьвовіЕксплуатація автомобіля з встановленим ГБО виробника Tamona, принесе власнику тільки задоволення, на відміну від старих систем ГБО, які тримали водія в постійній напрузі. Вираховувати залишок газу в баку з пройденого кілометражу, перемикати режим вибору палива вручну – все це раніше займало дуже багато часу і нервів.

 

Останні розробки компанії мають як звукову, так і візуальну індикацію. Індикація складається з світлодіодів різного кольору, які легко читаються, і завжди дадуть зрозуміти водієві про наповненість газового балона. Діод червоного кольору, нагадає про те, що терміново треба шукати заправку.