JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

gaz BRC Fuelmaker in catalogТоргова марка BRC Gas Equipment належить італійській фірмі M. T. M. S. r.l., яка є визнаним світовим лідером в сфері розробки обладнання для переобладнання автомобілів на газ. Компанія почала свою історію в 1977 році, і дуже швидко зайняла провідне місце серед конкурентів. На першому етапі проводився випуск мультиклапанів, потім асортимент продукції постійно розширювався. У вісімдесяті роки минулого століття випускався широкий асортимент комплектуючих для використання газу на автомобілях. Використання інноваційних технологій дозволило в 1991 році почати масові продажі електронної системи управління карбюрацією. І через п'ять років з'явилася власна система вприскування скрапленого газу - Sequent.

 

Система регульованого послідовного вприскування Sequent є складною сучасною розробкою, інноваційні рішення якої спрощують монтаж і налаштування всіх елементів ГБО, що дозволяє отримати чудову якість роботи двигуна. Зараз є можливість переводити автомобілі як на природний газ (пропан), так і на зріджений нафтовий газ (метан). BRC розробляє повний спектр систем, які встановлюються на різні типи автомобілів, починаючи від простих карбюраторних і закінчуючи ексклюзивними новітніми авто категорії Euro VI.

 

Основою успішної діяльності компанії став стратегічний вибір напрямку діяльності: компанія займається проектуванням та виготовленням всіх деталей, які необхідні для переобладнання автомобілів на газ. Постійне вдосконалення продукції, розвиток технологій, пошук нових технічних ідей дозволили отримати світове визнання і завоювати авторитет бренду BRC.

 

oborudovanie brc image

 

Конкурентні переваги BRC або чому краще зупинити свій вибір на даній марці ГБО:

    1. BRC - найбільший виробник газобалонного обладнання в світі. BRC - світовий лідер у розробці та ноу-хау у сфері альтернативних видів палива. BRC встановлюють 15 світових автогігантів. В Європі за 1 рік на 6-ти конвеєрах переобладнується 200000 нових автомобілів.
    2. Наявність у BRC комплектів ГБО на всі моделі автомобілів. Все обладнання одного виробника від кріплень до блоку управління. Обладнання забезпечує норми викидів Euro-5, Euro-6.
    3. Наявність у BRC унікальних комплектів газобалонного обладнання для переобладнання на пропан-бутанову газову суміш автомобілів з безпосереднім вприскування бензину.