JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

 

Проста конструкція форсунок Valtek Type 30 робить їх самими ремонтоспроможними форсунками на ринку, здатними перетравлювати газ, м'яко сказати не дуже хорошої якості. Широкого поширення вони отримали і з-за доступної ціни в порівнянні з конкурентними продуктами. Проте низька ціна, супроводжується не дуже точним дозуванням газу, і порівняно невисокою швидкістю відкриття/закриття газових форсунок.

 

Основною перевагою форсунок Valtek, є їх вартість, що значно скорочує витрати на встановлення газобалонного обладнання. Але треба враховувати і той факт, що дані форсунки підходять далеко не на всі автомобілі. Форсунки Valtek Type 30 призначені для встановлення на двигуни, час упорскування на холостому ходу яких становить не більше 3 мс. У цьому випадку вони повноцінно будуть виконувати свої функції – економія грошей буде виправданою. Дані форсунки в основному встановлюють на автомобілі Deawoo Lanos, KIA Cerato, Dacia Logan і т. д.

 

Окремої уваги заслуговує можливість ремонту і можливість тарування газових форсунок Valtek. На практиці навіть були помічені випадки, коли встановлені форсунки проходили до 200000 км. до першого ремонту. Першими симптомами необхідності ремонту є перевитрата газу і гучний стукіт при роботі штоків форсунок. При ремонті проводитися промивання всіх деталей, заміна штоків і тарування (настройка висоти підняття штока). Такий простий ремонт наближає їх стан до нового.

 

Газові форсунки Valtek в м.Львів

Робочий тиск  0,5 – 2,0 bar 
Максимальний тиск  3,0 bar 
Опір котушки
Тип А3 – 3 Ом 
Тип А2 – 2 Ом 
Напруга живлення   12 вольт
Струм споживання
Тип А3 – 4 А 
Тип А2 – 6 А
 Мінімальний час спрацьовування 
А3 – 3,3 мс. 
А2 – 3,3 мс. 
 Струм утримання  1 А 
 Час закриття/відкриття 
А3 – 3,7/2,8 мс. 
А2 – 3,3/2,8 мс. 
 Діаметр вхідного штуцера   10 мм/16 мм 
 Діаметр каліброваних штуцерів   1,0 – 3,0 мм (крок 0,25 мм)