JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Проста конструкція форсунок Valtek Type 30 робить їх самими ремонтоспроможними форсунками на ринку, здатними перетравлювати газ, м'яко сказати не дуже хорошої якості. Широкого поширення вони отримали і з-за доступної ціни в порівнянні з конкурентними продуктами. Проте низька ціна, супроводжується не дуже точним дозуванням газу, і порівняно невисокою швидкістю відкриття/закриття газових форсунок.

 

Основною перевагою форсунок Valtek, є їх вартість, що значно скорочує витрати на встановлення газобалонного обладнання. Але треба враховувати і той факт, що дані форсунки підходять далеко не на всі автомобілі. Форсунки Valtek Type 30 призначені для встановлення на двигуни, час упорскування на холостому ходу яких становить не більше 3 мс. У цьому випадку вони повноцінно будуть виконувати свої функції – економія грошей буде виправданою. Дані форсунки в основному встановлюють на автомобілі Deawoo Lanos, KIA Cerato, Dacia Logan і т. д.

 

Окремої уваги заслуговує можливість ремонту і можливість тарування газових форсунок Valtek. На практиці навіть були помічені випадки, коли встановлені форсунки проходили до 200000 км. до першого ремонту. Першими симптомами необхідності ремонту є перевитрата газу і гучний стукіт при роботі штоків форсунок. При ремонті проводитися промивання всіх деталей, заміна штоків і тарування (настройка висоти підняття штока). Такий простий ремонт наближає їх стан до нового.

 

Газові форсунки Valtek в м.Львів

Робочий тиск  0,5 – 2,0 bar 
Максимальний тиск  3,0 bar 
Опір котушки
Тип А3 – 3 Ом 
Тип А2 – 2 Ом 
Напруга живлення   12 вольт
Струм споживання
Тип А3 – 4 А 
Тип А2 – 6 А
 Мінімальний час спрацьовування 
А3 – 3,3 мс. 
А2 – 3,3 мс. 
 Струм утримання  1 А 
 Час закриття/відкриття 
А3 – 3,7/2,8 мс. 
А2 – 3,3/2,8 мс. 
 Діаметр вхідного штуцера   10 мм/16 мм 
 Діаметр каліброваних штуцерів   1,0 – 3,0 мм (крок 0,25 мм)