JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Газові форсунки OMLV в м.ЛьвівЗа рахунок пластикового корпусу в газових форсунках OMLV«REG» вдалося значно знизити вагу форсуночної рейки. Корпус оснащений можливістю підведення газових труб з обох сторін і заглушкою для штуцера, який не використовується. У комплекті з цими форсунками поставляються два набори каліброваних штуцерів, з різним діаметром отворів 2,0 мм і 2,5 мм.

 

Особливістю форсуночної рейки «REG» теж є невелика вага. Вихідні штуцери повернені під 90 градусів до осі ходу штока. Це значно полегшує процес встановлення. Таке розташування дозволить зафіксувати форсуночну рейку нижньою частиною, наприклад, на головку блоку циліндрів. Рукава для врізок можна вивести в колектор, і забезпечити роботу штока у вертикальному положенні, забезпечивши тим самим довговічність елементів системи.

 

У форсунках «REG» штоки виготовлені з феритового сплаву. Він забезпечить гарне «сприйняття магнітного зусилля» при меншій масі, ніж у залізного штока «Valtek TYPE30». Форсунки «REG» значно швидше відкриваються і створюють значно менше шуму. Варто також зазначити, що ці форсунки не потребують тарування під час експлуатації, і навіть не оснащені гвинтом регулювання. Отже, OMVL REG зручніші і простіші при встановленні ГБО.

 

Переваги

1. Прийнятна ціна.

2. Зручність в процесі встановлення, компактні розміри.

 

Недоліки

1. Незважаючи на рекламу про "швидкість спрацьовування", порівняння технічних характеристик дає зрозуміти, що від Valtek Type 30 немає відмінності, просто OMLV«REG» зручніші в монтажі!

2.Не надто "швидкі" - 3.5 мс. форсунки, підходять не всім автомобілям! (наприклад японські і корейські автомобілі вимагають форсунок з часом спрацьовування від 2 мс.)

3. Всього 2 типорозміру штуцерів, можуть виникнути складності в налаштуванні.

Valtek TYPE30Робочий тиск 0,5 – 2,0 bar
Максимальний тиск 3,0 bar
Опір котушки
Тип А3 – 3 Ом
Тип А2 – 2 Ом
Напруга живлення 12V
Струм споживання
Тип А3 – 4 А
Тип А2 – 6 А
Мінімальний час спрацьовування
А3 – 3,3 ms
А2 – 3.0 ms
Струм утримання 1 А
Час закриття/відкриття
3,7/2,8 мс (А3)
3,3/2,8 мс (А2)
Діаметр вхідного штуцера 10 мм/16 мм
Діаметр каліброваних штуцерів 1,0 – 3,0 мм (крок 0,25 мм)