JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

З значним подорожчання бензину, нам вже доводилось встановлювати ГБО на автомобілі як бюджетного так і преміум класу незалежно від потужності двигуна. Однак такого автомобіля як Ford F-150, в нас ще не було. Особливість цього 6-ти циліндрового двигуна у тому, що він з безпосереднім вприскуванням палива у камеру згоряння. Це означає, що невелика частина бензину все ж буде проходити через бензинові форсунки, але  у дуже невеликій кількості.

На цей автомобіль було замовлено спеціальне газове обладнання виробника Prins. На сьогоднішній день їхнє обладнання зайняло лідируючи позиції по якості на європейському рівні. Встановивши зовнішній тороїдальній балон ми змогли залишити вільним багажний відсік автомобіля і зберегти оригінальній інтер’єр.

Встановлення газового обладнання четвертого покоління на автомобіль, дозволить власникові заощадити на витратах на паливо, при цьому зберігши потужність і надійність двигуна. Ціна ГБО не є маленькою, особливо це стосується газобалонного обладнання на двигуни з безпосереднім вприскуванням. Однак, якщо автомобіль наїжує понад 500 км. в місяць його встановлення у будь якому випадку себе окупить доволі швидко!