JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Нещодавно ось на такий двигун V6 з 330 конячками, ми встановили газобалонне обладнання 4-го покоління. Для тих хто скаже, що автомобіль втратив потужність і перестав їхати – відповімо – ГБО ставиться для тих, хто хоче заощадити на їзді, а для тих хто хоче «відчути адреналін» на великих обертах, присутня можливість переключення на бензин! При звичайній їзді по місту та автобанах до 150 різниця в динаміці автомобіля буде відсутня – і економія грошей майже в три рази того вартує.

Встановка газового обладнання на авто не тільки вигідна у фінансовому плані, але і продовжує ресурс двигуна, збільшує термін служби моторного масла завдяки тому що газ не містить ніяких присадок і навідмінно від бензину, в нього не можливо добавити присадки, тощо. Усі роботи пройшли успішно, автомобіль не втратив в потужності, став набагато економніше.

Ауді А6 - вже по суті класичний автомобіль, з доволі виликим об'ємом двигуна - 2.6, котрий споживає чимало пального, що з сьогоднішніми цінами на паливо, не дуже тішило. Тому Власник цього автомобіля прийняв економічно вигідне рішення поставити ГБО. З чим ми йому з радістю допомогли. Все пройшло як завжди вдало, ніяких проблем при установці не виникло, бо машинка була в не поганому стані. Клієнт був дуже задоволений, роботою і також приємно вражений різницею витрат після встановлення ГБО.

На сьогодняшній день, ціни на пальне не тішать автовласників і доволі сильно б'ють по іх кишені. Хорошим рішенням цієі проблеми є встановлення ГБО, адже газ є суттєво дешевшим і ціни на цей вид пального більш стабільні.  Нашим черговим завданням було встановити газ на VW Polo, з яким ми успішно впорались і ще один довольний клієнт виіхав з нашоі автостудіі.

Ось такий от Opel Astra J нещодавно побував в нашій авто студії з завданням встановити газове обладнання. ГБО 4-го покоління дозволяє використовувати газ в якості палива, замість бензина, який і надалі продовжує дорожчати. Газ вигідніший в ціні відносно бензину, щонайменше в двічі.

Проблем з встановлення і налаштуванням в цьому автомобілі не виникло. Тороїдальний балон ми розмістили на місце запасного колеса, заправочний роз’єм під бампер. Електронний блок управління ми використали виробника Zenit (на нашу думку, та і як показує досвід, з цим обладнанням виникає менше проблем під час експлуатації в користувачів.

Завдання стояло встановити газобалонне обладнання 4-го покоління – простими словами переобладнати автомобіль на ГАЗ. Ціни на паливо в останній час стабілізувалися і довгий час тримаються в одній і тій самій пропорції – ГАЗ, як і раніше значно дешевший, а отже, відповідь на питання, «Чи вигідно встановлювати ГБО» - буде «ТАК!».

Встановлення ГБО 4-го покоління дозволить двигуну працювати на ГАЗу без втрати потужності, в той самий час, дозволяючи власникові економити на кожному заправленому літрі палива.