JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

Перевагою ГБО 4-го покоління є те, що воно ощадно витрачає паливо. Це відбувається завдяки стабільному тиску. У ньому використовують зносостійкі сплави, тому можна розраховувати на 8 років гарантованої роботи такого ГБО за умови правильної експлуатації. Воно працює як на газі, так і на бензині, переключається автоматично.

 

Для того, щоби переобладнати автомобіль на газ, потрібно втрутитися в його «мізки» та електроніку. Тому для цього слід звертатися лише до досвідчених майстрів та в офіційні майстерні.

При думці про переобладнання авто на газ водіїв часто лякає зима. Бояться, що в холодну пору машина буде глохнути, її буде важко завести. Таке може відбуватися тільки у двох випадках. Якщо ви поставили ГБО у недобросовісному сервісі, де вам поставили неякісне обладнання. Або якщо ви залили поганий газ. Узимку газові заправки мають продавати спеціальний «зимовий» газ.

Коли не варто переводити авто на газ? Коли плануєте продати автомобіль. Коли ще не закінчилася гарантія на авто. Коли користуєтеся автомобілем 1-3 рази в тиждень.

Сучасне газове обладнання суттєво відрізняється від застарілих уявлень про нього. Балони тороїдальної форми займають небагато місця в багажнику. Такий ми встановили для Toyota Camry 40 (V6). Запаху газу боятися не варто. Адже ми ставимо сертифіковане обладнання.

Для Ford Escape встановили газо-балонне обладнання з тероїдальним балоном (круглим). Його об’єм – 40 л, займає нішу запасного колеса.