JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Якщо у вас автомобіль з прямим вприском бензину і ви вирішили перейти на ГАЗ – не проблема. Під більшість відомих двигунів з прямим вприском, компанії, що виробляють газобалонне обладнання вже розробили спеціальні комплекти, які включають все необхідне для правильної роботи такої системи. Ось до прикладу на цей Ford Fusion ми встановили ГБО четвертого покоління, і автомобіль тепер їздить на газу, задовольняючи фінансові витрати власника!

Нещодавно поставили ГБО на флагманський седан Hyundai Grandeur, оснащений 6-сти циліндровим, зовсім не економним двигуном. Використання газобалонного обладнання на бензиновому двигуні, дозволить використовувати в якості пального зріджений ГАЗ, який вже довгий час є значно дешевшим ніж бензин. Тороїдальний балон ми розмістили в багажнику, на місце запасного колеса.

Нещодавно ось на такий двигун V6 з 330 конячками, ми встановили газобалонне обладнання 4-го покоління. Для тих хто скаже, що автомобіль втратив потужність і перестав їхати – відповімо – ГБО ставиться для тих, хто хоче заощадити на їзді, а для тих хто хоче «відчути адреналін» на великих обертах, присутня можливість переключення на бензин! При звичайній їзді по місту та автобанах до 150 різниця в динаміці автомобіля буде відсутня – і економія грошей майже в три рази того вартує.

Встановка газового обладнання на авто не тільки вигідна у фінансовому плані, але і продовжує ресурс двигуна, збільшує термін служби моторного масла завдяки тому що газ не містить ніяких присадок і навідмінно від бензину, в нього не можливо добавити присадки, тощо. Усі роботи пройшли успішно, автомобіль не втратив в потужності, став набагато економніше.

Ауді А6 - вже по суті класичний автомобіль, з доволі виликим об'ємом двигуна - 2.6, котрий споживає чимало пального, що з сьогоднішніми цінами на паливо, не дуже тішило. Тому Власник цього автомобіля прийняв економічно вигідне рішення поставити ГБО. З чим ми йому з радістю допомогли. Все пройшло як завжди вдало, ніяких проблем при установці не виникло, бо машинка була в не поганому стані. Клієнт був дуже задоволений, роботою і також приємно вражений різницею витрат після встановлення ГБО.

На сьогодняшній день, ціни на пальне не тішать автовласників і доволі сильно б'ють по іх кишені. Хорошим рішенням цієі проблеми є встановлення ГБО, адже газ є суттєво дешевшим і ціни на цей вид пального більш стабільні.  Нашим черговим завданням було встановити газ на VW Polo, з яким ми успішно впорались і ще один довольний клієнт виіхав з нашоі автостудіі.