JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Тюнінг автомобіля – це процес удосконалення автомобіля. Встановлення ГБО є, удосконаленням автомобіля, а отже ми не могли пройти повз цей цікавий напрямок.

 

Процес встановлення газобалонного обладнання, багатьом може здатися досить простим, однак, як показала практика, на дорогах України більша частина переобладнаних автомобілів, не налаштовані і не відрегульовані належним чином, що не веде за собою очікувану економію грошей на паливі.

Автостудія Гараж 23 - Встановлення ГБО

Автостудія «Гараж 23» - позиціонує себе, як ательє, яке пропонує своїм клієнтам комплексний тюнінг автомобілів з 2006 року. Це означає, що якщо у власника автомобіля стоїть кілька задач по удосконаленню авто, набагато простіше і дешевше вирішити їх в одному місці, ніж здійснювати тисячу дзвінків і кататися по всьому місту.

 

Свої навики роботи з автомобілями, накопичені багаторічним досвідом, ми вирішили перенести на роботу з переобладнання автомобілів на ГБО, а враховуючи нинішню потребу в цій послузі, у зв'язку з економічною ситуацією це буде актуальним як для нових, так і для старих наших клієнтів.

 

В процесі встановлення ГБО ми робимо основний акцент не на термінах і ціні, а на якості виконуваних послуг. Встановлення ГБО крім фізичного монтажу обладнання, вимагає ретельного регулювання та комп'ютерного налаштування електронних складових. Маючи досвід і необхідне обладнання ми пропонуємо не тільки встановлення і настройку нового обладнання, але і обслуговування вже встановленого (проходження ТО).

  

Ми працюємо з газобалонним обладнанням відомих світових брендів, якість яких перевірена сотнями тисяч установок по всьому світу.

Ми пропонуємо:

- ГБО Zenit, Tamona, Prins;

- Форсунки Valtek, OMLV, Hana, Magic FX, Keihin;

- Редуктори KME, Tomasetto, Prins.