JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Своєчасне технічне обслуговування автомобілів з ГБО - це перша міра, яка допоможе запобігти передчасному виходу з ладу будь-яких вузлів системи. Адже, навіть при встановленому ГБО від світових лідерів на ринку паливних систем, Ви не можете бути впевнені в якості палива, яке продається на автозаправних станціях.

Тому, якщо Ви плануєте продовжити ресурс паливної системи - звертайтеся до установників для проходження ТО з тією періодичністю, яка була рекомендована при монтажі комплекту.

У більшості поломок різних вузлів ГБО причиною є несвоєчасне проходження технічного обслуговування або ж повне ігнорування його проходження. Лише невеликий відсоток поломок пов'язаний з некоректною експлуатацією системи або ж із заводським браком. Також, є рекомендація проходити газове техобслуговування саме у тих майстрів, які ставили дане ГБО. Це пояснюється тим, що майстер, який працює з ГБО даного виробника, досконально знає «своє» обладнання і зможе максимально тонко провести його налаштування, ніж той фахівець, який звик працювати з продукцією іншої марки.