JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Мультиклапан в газобалонної системі кожного автомобіля - це пристрій, який служить для подачі газу в газовий балон і для його розподілу по всій системі. Цей елемент відповідає за безпеку в роботі автомобіля.

 

Мультиклапан складається з контрольної, запірної і виконавчої систем. Також, він має покажчик рівня газу в самому балоні, витратні і наповнювальні вентилі.

Цей пристрій буває двох класів. Клас «А» - з запобіжним клапаном. Клас «В» - без запобіжного клапана. Мультиклапана класу «В» у зв'язку з відсутністю на них запобіжного клапана припускають їх установку тільки в тих ГБО, балони яких не перевищують 50 л.

Призначення:

- Заправка та розподіл газового палива;

- Обмеження максимального тиску в балоні;

- Контроль максимальної заправки, до 80% (багато сервісів по установці ГБО пропонують клієнтам прибрати обмеження. Ні в якому разі не робіть цього. Це небезпечно);

- Аварійне скидання при досягненні тиску 25 атмосфер. Ця функція спрацює в тому випадку, якщо, наприклад, відбудеться перегрів балона в літній спекотний день або при загорянні автомобіля.

Завжди звертайте увагу на те, щоб в комплекті ГБО був мультиклапан перевірених виробників, адже цей компонент грає важливу роль в системі безпеки автомобіля.