JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Італійське ГБО - це словосполучення, яке викликає довіру і асоціюється з надійністю і продуктивністю. Один з найбільш гідних представників італійського сегмента ГБО на міжнародному ринку - це компанія BRC Gas Equipment. Продукцію цієї марки на ринку України представляє компанія «ХКД-Трейд». І не дарма. Адже, бренду BRC Gas Equipment належить 17% світового ринку газобалонного обладнання. Саме продукція BRC Gas Equipment вважається італійської на 100%. Що це означає?

На сучасному ринку досить-таки багато продукції з клеймом Made in Itali. Чи так все просто? Справа в тому, що сучасні системи ГБО складаються з великої кількості вузлів і деталей. Нерідко виробники, випускаючи основні деталі для комплекту ГБО, периферійні вузли докуповують у сторонніх виробників. Так, газові магістралі можуть виявитися китайськими, змішувач - Туреччина чи якась Росія.

Компанія BRC Gas Equipment поставляє на ринок комплекти ГБО тільки з вузлами і деталями, які виготовлені на своїх виробничих потужностях або ж придбані згідно з укладеними договорами у італійських виробників. Це робить обладнання даної марки затребуваним у автомобілістів всього світу.

Продукцію BRC Gas Equipment використовують такі гіганти автомобілебудування, як Ford, General Motors, VW, Mercedes-Benz, FIAT, Hyundai і KIA. У нашій країні це ГБО використовують «УкрАВТО», «АІС» і «Богдан».