JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

«Автомотив Юроп Корпорейшн» - компанія, яка є офіційним імпортером автомобілів BYD в Україні. Спільно з ексклюзивним представником італійського газобалонного обладнання Zavoli компанія представляє спеціальні ціни на установку систем ГБО 4-го покоління для власників автомобілів BYD.

Навіть незважаючи на падаючу ціну на нафту, бензин продовжує дорожчати на тлі курсу «долар-гривня». Це призводить до того, що автолюбителі пересідають на громадський транспорт. Особливо, це стосується власників автомобілів середньої цінової категорії, чиї витрати на паливо при середній заробітній плата 4000 грн доходять часом до 30%.

Компанія «Автомотив Юроп Корпорейшн» завжди прагнула зробити автомобіль доступним для середньостатистичного громадянина. Тому, для власників автомобілів BYD компанія пропонує знижку в 17% на установку італійського газобалонного обладнання, придбаного у офіційних дилерів. Таким чином, ГБО стає доступнішим для власників бюджетних автомобілів.

Газобалонне обладнання компанії Zavoli являє собою цілісну систему, яка складається з оригінальних запчастин, виготовлених на заводі Zavoli. У набраних системах, де кожен вузол виготовляється стороннім виробником, ідеального поєднання всіх комплектуючих вже не досягти.

Встановивши ГБО на свій автомобіль, Ви не тільки зможете економити сімейний бюджет під час відвідування автозаправних станцій, а й зробите вклад в захист навколишнього середовища, адже автомобілі з ГБО виробляють викидів в атмосферу на 80% менше, ніж автомобілі з бензиновими двигунами.