JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

На сьогоднішній день тон на ринку газобалонного обладнання задають італійці. І це не дивно. Адже, саме їх продукція є еталоном якість, безпеки та продуктивності.

Landi Renzo - великий гравець на світовому ринку ГБО. Продукція цієї компанії, як і продукція інших італійських виробників подібних систем, має найвищі показники якості і продуктивності. У чому секрет такого успіху?

Landi Renzo тестують продукцію, що розробляється, на кожному етапі виробництва. Для цього був побудований цілий дослідницький центр, яким компанія дуже пишається. Цей центр має випробувальні стенди, де ГБО тестується при повністю реалістичних умовах експлуатації автомобіля при всіх режимах двигуна. Спеціальні прилади передають результати випробувань інженерного відділу, які вносять корективи в конструкцію ГБО або в інтелектуальну частину системи. У підсумку, в серійне виробництво потрапляє повністю випробуваний обладнання, надійне і готове до самих суворих умов експлуатації.

 

Landi Renzo з усією відповідальністю підходить до питання сумісності комплекту газового обладнання з двигунами автомобілів, адже це обладнання повинно бути сумісним з двигунами сотень автомобілів. Щоб продукцію компанії максимально адаптувати під кожен автомобіль, для кожного двигуна створюються індивідуальні прошивки для блоку управління. Це дозволяє не тільки встановити ГБО на всі моделі автомобілів, але і максимально «подружити» їх за допомогою програмного забезпечення.

 

Прошивки доступні тільки професійних установників і відсутні у вільному доступі в інтернеті. Налаштування такого високотехнологічного ГБО вимагає високої кваліфікації, і керівники компанії піклуються про те, щоб установку здійснювали тільки сертифіковані майстри.