JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Кількість автомобілів у світі зростає з геометричною прогресією, екологічна обстановка погіршується. Бензин є лідером в таблиці показників токсичності.

Відпрацьовані гази завдають шкоди не тільки атмосфері. Хімічні сполуки, свинець отруюють землю, що негативно позначається на якості продуктів харчування. Електромобілі, що 

здатні кардинально змінити екологічну ситуацію в кращу сторону, в наші дні не всім по кишені.

Також, ситуацію для кінцевого споживача погіршує той факт, що ЄС з кожним разом ставить все більші вимоги по нормам екологічності, які пред'являються до сучасних двигунів. Хоча, є ряд автомобілів, яким дані вимоги не страшні, адже їхні двигуни оснащені газобалонним обладнанням, яке є більш екологічним і безпечним для навколишньої природи і людини.

 

Зріджений газ виглядає більш привабливо серед інших видів палива. І не тільки завдяки тому, що при згоранні не виділяються такі елементи, як свинець і сірковий ангідрид. При роботі скрапленого газу незгорілі вуглеводні відрізняються 

меншою токсичністю, ніж з'єднання інших видів палива, особливо бензину.

 

 Але, не тільки від складу газу залежить екологічність його використання. Адже, багато що залежить і від якості газобалонного обладнання. ГБО відповідальних виробників проходить тестування на коефіцієнт згоряння палива. Газ в таких системах доводять до повного згоряння, в результаті чого досягається збільшення ККД двигуна, яке, в свою чергу, супроводжується економією палива і прийнятною кількістю шкідливих сполук, що викидаються назовні.

Ще один плюс установки ГБО на свій автомобіль - менше використання синтетичних масел, виробництво якого також негативно впливає на екологію в цілому, не кажучи вже про те, що питання переробки та утилізації відпрацьованого 

моторного масла не регулюється на державному рівні багатьох країн, що призводить до трагічного для тваринного світу і людства забруднення ґрунтових вод і ґрунту нашої планети.

Показники викидів при роботі двигуна на зрідженому газі роблять такий вид палива найбільш прийнятним і перспективним на тлі не тільки бензинових і дизельних двигунів, але і на тлі інших сучасних видів палива, таких як переформулювати бензин, окислені продукти та ін.

 

Вибираючи систему ГБО як альтернативу бензиновому двигуну, Ви не тільки зможете економити кожен раз, коли заправляєте автомобіль, але і сприятливо впливаєте на екологічну ситуацію вашого регіону.