JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

У будь-якій газобалонній системі Ви не знайдете вузлів, які не вимагають неякісного виконання або матеріалів, які не відповідають вимогам, що пред'являються до даної системи.

Тому в цій статті ми розглянемо одну з найважливіших елементів системи - газової магістралі.

 

Розглянемо відрізок від заправного балона до газового редуктора. Ця ділянка газової магістралі повинна відповідати особливим вимогам. Трубки повинні витримувати великий тиск і мають бути виконані з матеріалів, стійких до впливу зовнішніх факторів. Як правило, для виготовлення даного елемента системи використовують термопластик. Це матеріал, який витримує тиск до 30 Бар, працює при температурному діапазоні від -30 до 125 градусів за Цельсієм. Ці властивості забезпечені завдяки виконанню деталі у вигляді тришарової труби.

 

Внутрішній виготовлений із пластику, стійкого до агресивних середовищ хімічного характеру. Верхній шар виготовлений з матеріалу, стійкого до тертя та інших механічних впливів. Між цими шарами - палітурка з міцних пластикових ниток, який робить деталь стійкою до розриву і пошкоджень.

У чому перевага використання термопластика перед мідними трубками, які використовувалися раніше? По-перше, при вигинах на 90 градусів не втрачається пропускна здатність. По-друге – газ, що вступає у взаємодію з міддю, утворює металевий пил, яка негативно позначається на форсунках і головці двигуна.

 

Як ми бачимо, системи ГБО удосконалюються, і метою цього вдосконалення є бажання досягти ідеальних умов для експлуатації автомобіля