JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Правильна установка і налаштування системи газобалонного обладнання дозволяє зберегти первинні характеристики двигуна без змін. Однак, проблеми в роботі ГБО можуть виникнути.

Давайте розглянемо причини, за якими виникають ці проблеми.

 

 - Відсутність професійного обладнання. Переобладнання двигуна на газ має на увазі створення умов для двигуна, що відповідають роботі силового блоку на паливі, що передбачено виробником автомобіля. Контроль за створенням таких умов неможливий при візуальному або механічному спостереженні, адже враховується комплекс параметрів, які прямо або побічно впливають на продуктивність двигуна, коефіцієнт його корисної дії і, в результаті, ресурс силової частини автомобіля.

 

- Невідповідність комплекту газобалонного обладнання. Комплекти ГБО підбираються індивідуально до кожної моделі автомобіля з урахуванням циліндрів і інших параметрів. Ці параметри також в подальшому вплинуть на працездатність силового агрегату, його ресурс. Наприклад, невідповідність швидкості спрацьовування форсунки параметрам мотора може сильно позначитися на стані ходової частини і вивести з ладу двигун.

 

- Відсутність кваліфікації і необхідних навичок. Навіть при наявності всього необхідного обладнання для установки і контролю за роботою газобалонного обладнання, брак досвіду може позначитися на правильній діагностиці роботи ГБО. Це також може привести до порушення загального режиму роботи автомобіля.

 

Основне правило налаштування ГБО:

Головний показник правильного налаштування обладнання - збереження однакового часу впуску горючого матеріалу. Час відкриття бензинових і газових форсунок не повинен змінюватися, що повинно зберегти рівну роботу двигуна. Регулюється цей параметр підніманням або опусканням карти газу. Різниця в роботі карт бензину і газу не повинні відрізнятися. Різниця в спрацьовуванні карт не повинна перевищувати 2 мс.