JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

У наш час переобладнати на газ можна не тільки бензинові двигуни, а й дизельні. Але, на відміну від бензинових двигунів, переобладнання дизельного двигуна вимагає більшої зміни в його конструкції.

Недостатньо просто підключити газ до двигуна, адже газ не загоряється просто від стиснення, як дизельне паливо. Звідси виходить, що щоб дизельний двигун працював на газовій суміші, необхідно переобладнати сам двигун або використовувати одночасно газ і дизель (газодизельну суміш).

 

Газовий двигун.

Даний спосіб передбачає кардинальну зміну в конструкції двигуна. Але, в подальшому, відрізняється простотою в експлуатації. Це рішення передбачає заміну форсунок свічками запалювання і встановлення на місце паливної апаратури системи запалювання.

Рекомендується розточити днище поршнів для збільшення обсягу камери згоряння. Це необхідно для того, щоб знизити ступінь стиснення до 12 - 14 одиниць та, тим самим, продовжити термін експлуатації переробленого двигуна. Але, слід пам'ятати, що сильна розточування призводить до руйнування елементів двигуна.

Такий двигун за своїми технічними характеристиками ідентичний з бензиновим двигуном, переробленим під газ. Значно збільшується ресурс двигуна, знижується кількість шкідливих викидів в атмосферу.

 

Газодизель.

Переробка дизельного двигуна під газодизельну суміш не вимагає кардинальних змін в конструкції двигуна. Займання газу відбувається за рахунок того, що в циліндри в кінці кожного такту стиснення подається трохи дизельного палива,

 що запалює газодизельну суміш. Для цього потрібне встановлення насосу високого тиску для вприскування порцій дизельного палива.

Така система передбачає можливість роботи двигуна також на чистому дизелі, якщо раптом поблизу немає газових заправок. Така паливна система також збільшує ресурс двигуна і забезпечує економію масла.

 

Переобладнання двигуна дизельного автомобіля під газ, звичайно ж, має свої величезні плюси. За Вами залишається вибір, яку систему обрати з тих, що розглянуті в цій статті.