JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Дві основних і найбільш значущих переваги газу перед бензином це:
- Економічність
- Більша безпека

Октанове число газу (трохи більше 100) повністю виключає детонацію двигуна. Це особливо важливо для двигунів з великим ступенем стиснення на високооктановому бензині.

Відсутність елементів, що руйнують метал. У газі відсутні такі домішки, як свинець і сірка, які руйнують металеві деталі самої камери згоряння.

Дифузія. Газ в поєднанні з повітрям утворює однорідну суміш і робота відбувається більш рівно і тихо.
Газова суміш згоряє повністю, що виключає утворення нагару на клапанах, свічках запалювання.

Більш стабільний агрегатний стан. Газ згорає трохи повільніше, ніж бензин. Це сильно розвантажує поршневу групу, двигун працює більш м'яко і плавно.
Екологічність. У продуктах згоряння газо-повітряної суміші набагато нижче вміст шкідливих речовин, ніж у продуктах згоряння, утворених в результаті згоряння бензину.

За підсумком - економія коштів на паливі, продовження терміну служби двигуна на 30-40%, економія масла й свіч - у два рази. Також знижуються ремонтні витрати.
Встановлюйте обладнання лише в спеціалізованих сервісних центрах, які ліцензовані на даний вид діяльності. І вже тим більше не робіть установку ГБО самостійно. Адже, при установці самостійно Ви не зможете перевірити систему під високим тиском (близько 16 атмосфер) і не отримаєте дозвільні документи на експлуатацію даного транспортного засобу, що спричинить за собою проблеми з органами дорожнього контролю при проходженні технічного огляду.

Всі перелічені переваги доповнюються ще тим фактом, що з'являється можливість перемикання з одного виду палива на інший прямо з салону авто. В цьому випадку, повна заправка бензином і газом дозволяє збільшити ресурс пробігу майже вдвічі, що дуже зручно при тривалих подорожах по місцевості, де немає перевірених і надійних автозаправних станцій.
Також, не варто забувати і про протиугінні властивостях ГБО, адже, від'єднавши комутатор, що легко знімається, ви надійно блокуєте подачу обох видів палива при спробі пуску двигуна зловмисником.

Для власників дорогих авто, обладнаних уприскуванням палива і каталітичним нейтралізатором, також нагадаємо, що використання газу дозволяє більш дбайливо використовувати систему уприскування, ремонт якої обходиться, як правило, дуже дорого.
Більш того, деталі ГБО в подальшому можуть бути переустановлені на інший автомобіль у випадку, якщо Ви вирішите продати транспортний засіб і придбати нове.