JM Services - шаблон joomla Создание сайтов
ГБО 4-го покоління, Львів
Кожен автомобіліст хоче проїхати більше, а заплатити менше. Таку унікальну можливість нам дарує ГБО 4 покоління. Крім економії воно ще має ряд позитивних переваг.
Система газобалонного обладнання 4 покоління дуже схожа на бензинову. Забезпечується розподілене впорскування окремо в кожен циліндр двигуна. Водій практично не зауважує переходу з одного виду палива на інший. Це означає, що ви в будь-який момент можете перейти з газу на бензин і назад, незалежно від того, чи ви стоїте на одному місці чи в русі. Головне, щоб монтажники ГБО зробили зручною кнопку-перемикач з газу на бензин. Вона повинна бути розташована недалеко від керма.

ГБО 4 покоління – ідеальна система, з точки зору економії палива. Відповідно, чим більше витрата бензину, тим вигідніше ставити газ на авто. Також 4 покоління підійде для будь-якого двигуна з розподіленим уприскуванням палива, тобто, практично на будь-який сучасний автомобіль.

Єдине, за чим слід регулярно стежити – проходження планового ТО. На СТО Вам докладно пояснять, коли ця міра необхідна. Нехтувати нею не варто, адже від цього залежить термін служби газового устаткування.

Несправності газобалонного обладнання ви самі можете виявити. Для цього час від часу робіть видимий огляд газового обладнання. Якщо відчуєте характерний запах або щось насторожить в самому ГБО, негайно зверніться на станцію техобслуговування до майстра. Газ на авто вимагає уваги, наприклад, не забувайте вчасно зливати конденсат, щоб обладнання послужило як можна більше. Це нескладно зробити самому, але якщо присутні побоювання, краще звернутися до фахівців.

Побутовий газ також згубно впливає на газобалонне обладнання, постарайтеся заправлятися на спеціалізованих заправках, тим більше їх кількість з кожним днем збільшується. При заправці потрібно контролювати тиск в балоні, вказаний виробником ГБО.

При правильній експлуатації газового обладнання четвертого покоління ви будете їздити набагато дешевше, а ваш двигун скаже «спасибі» і прослужить набагато довше.