JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Через високі ціни на бензин, що пов'язано з ослабленням національної валюти, багато українців, купуючи нове авто, приділяють увагу тому, на якому паливі експлуатується автомобіль. Автомобілі з дизельними двигунами охопили 34,2% ринку. Але, з'явилася тенденція до зниження їх частки.

 Авто, на яких встановлено ГБО, вибрали 912 споживачів. Так, ринкова частка цих авто щодо першого кварталу 2015 року збільшилася на 0,6% і зросла до 7,4%.

Всього лише 0,6% від всього ринку склали електромобілі, які є на сьогоднішній день скоріше засобом підкреслення статусу і становища в суспільстві, ніж засобом економії. Це відбувається через відсутність електрозаправок в тій необхідній кількості, яка потрібна для зручної підзарядки автомобіля по шляху проходження. Також, вартість таких автомобілів не по кишені більшості.

Що стосується гібридних автомобілів, то їх частка найменша і склала всього 0,3%.

Як стверджують фахівці, тенденція до збільшення попиту на авто з ГБО буде тривати протягом декількох наступних років. Це пов'язано зі зниженням рівня життя середньостатистичного українця на тлі наростаючої агресії сусідньої території і економічної кризи всередині самої країни.