JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

В Україні з недавнього часу стали доступні автомобілі Renault Logan MVC з двигуном, здатним працювати не тільки на бензині, але і на газі. Нагадаємо, що раніше з заводським ГБО з'явилися Renault Logan і Sandero.

Давайте ж розглянемо автомобіль Renault Logan MVC і розберемося більш детально.

В бензиновий 1,6 літровий двигун Logan інтегрували комплект пропанового ГБО від відомого виробника Landi Renzo. Дана система є обладнанням четвертого покоління. Управління - максимально автоматизовано. Електронний блок сам перемикає автомобіль на газ після пуску автомобіля і прогріву двигуна на бензині. Але, перемикання назад на бензин вимагає підтвердження водія в разі, якщо газ в газовому балоні закінчиться.

Газовий балон, ємністю 42 літри, в вигляді тороидальной ємності розташований під багажником і захищений потужним сталевим кожухом. Запаскою довелося пожертвувати, проте, автомобіль комплектується ремкомплектом. Від глушника балон захищений тепловим екраном. Обидві заправні горловини розміщені під однією кришкою.

На тестовому проїзді різниця використання автомобіля на різних видах палива не відчувалася навіть досвідченим водієм. Автомобіль однаково рівно поводився як за межами міста на великій швидкості, так і в міських пробках. Використання газу видавав тільки індикатор над кнопкою управління ГБО.

В цілому, Renault Logan MVC з заводським ГБО - досить вдале рішення для українського ринку.