JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

Відтепер усі питання про встановлення новітньої системи Thor в Україні ви можете отримати на нашій сторінці - Thor Електронна Вихлопна Система. Якщо ви досі вірите, що сусід на скромному седані заводиться як Porsche, то загляніть на цей сайт. Ви зможете так само і ще потужніше на своєму дизельному, бензиновому і навіть електродвигуні.

Раді повідомити Вас про відкриття нашого нового сайту, тематикою якого є автомобілі конкретної марки, а саме Mercedes-Benz. Як виявилося дуже багато автомобілів на ринку продаються клієнтам без GPS навігації, без камери заднього виду. Уявіть автомобіль ціною в понад 50 тисяч доларів, в якому немає навігації або навігаційних карт. Але хто ми такі, щоб судити дії «світових» гігантів.

Нещодавно до нас в Автостудію «Гараж 23» знову завітав 24 канал, і взяв невеличке інтерв’ю,щодо актуальності переобладнання автомобілів на альтернативне паливо – тобто ГАЗ!!!! Можливо комусь буде корисно послухати….

Репортаж 24 каналу про можливі зміни в оформленні встановленого газобалонного обладнання в автомобілі. Всіх бажаючих встановити і оформити ГБО налякала новина про можливі зміни в порядку реєстрації ГБО, і Канал 24 завітавши в нашу автостудію, захотів розібратися, чого чекати в майбутньому і чи наразі збільшився ажіотаж на дану послугу.