JM Services - шаблон joomla Создание сайтов

 

Калькулятор окупності ГБО

 

Раді повідомити Вас про відкриття нашого нового сайту, тематикою якого є автомобілі конкретної марки, а саме Mercedes-Benz. Як виявилося дуже багато автомобілів на ринку продаються клієнтам без GPS навігації, без камери заднього виду. Уявіть автомобіль ціною в понад 50 тисяч доларів, в якому немає навігації або навігаційних карт. Але хто ми такі, щоб судити дії «світових» гігантів.

Нещодавно до нас в Автостудію «Гараж 23» знову завітав 24 канал, і взяв невеличке інтерв’ю,щодо актуальності переобладнання автомобілів на альтернативне паливо – тобто ГАЗ!!!! Можливо комусь буде корисно послухати….

Репортаж 24 каналу про можливі зміни в оформленні встановленого газобалонного обладнання в автомобілі. Всіх бажаючих встановити і оформити ГБО налякала новина про можливі зміни в порядку реєстрації ГБО, і Канал 24 завітавши в нашу автостудію, захотів розібратися, чого чекати в майбутньому і чи наразі збільшився ажіотаж на дану послугу.

Через високі ціни на бензин, що пов'язано з ослабленням національної валюти, багато українців, купуючи нове авто, приділяють увагу тому, на якому паливі експлуатується автомобіль. Автомобілі з дизельними двигунами охопили 34,2% ринку. Але, з'явилася тенденція до зниження їх частки.